Trenażery oddechowe POWERbreathe

Trenażery oddechowe to aparaty umożliwiające trening mięśni oddechowych dla osób, którym doskwiera zadyszka podczas treningów kardio czy codziennych czynności, jak wejście po schodach czy spacer pod górkę, ale również dla osób cierpiących na astmę czy duszności.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Urządzenie to swoim wyglądem przypomina inhalator, jednak w przeciwieństwie do niego trenażer służy do wzmacniania mięśni oddechowych i pozwala na stymulację mięśni oddechowych. W naszej hurtowni sprzętu medycznego znajdziesz szereg różnorodnych modeli, doskonałych do ćwiczeń, dzięki którym możesz wygodnie pracować nad swoim oddechem, a co za tym idzie stopniowo poprawiać również swoją wydolność i zminimalizować ryzyko wystąpienia duszności.
Trenażer – jak to działa?
Każde urządzenie wyposażone jest w ustnik oraz ruchomy toczek – aby wykonać ćwiczenie należy przyłożyć sprzęt do ust, a następnie zacząć głęboko oddychać. Podczas wdechu, toczek stawia opór, dzięki czemu osoba ćwicząca musi mocniej zaangażować mięśnie oddechowe do pracy. Taka forma praktyki pozytywnie wpływa na układ oddechowy, wymuszając bardziej intensywną pracę przepony i mięśni międzyżebrowych.
Urządzenia dopasowane do potrzeb
Jako dystrybutor sprzętu medycznego, ortopedycznego i rehabilitacyjnego, naszym Klientom oferujemy jedynie sprawdzone produkty w atrakcyjnych cenach. W naszej hurtowni posiadamy trenażery oddechu, które pozytywnie wpływają na wydolność, a także pozwalają zmniejszyć ryzyko wystąpienia bezdechu. Należy jednak pamiętać, że aparat powinien być stosowany dopiero po konsultacji z lekarzem, który pomoże upewnić się, że nie występują żadne przeciwwskazania.
Trenażery dostępne są w różnym przedziale cenowym i o odmiennych funkcjonalnościach, dzięki czemu każdy znajdzie sprzęt dopasowany do własnych oczekiwań. Natomiast ich intuicyjna obsługa sprawia, że ćwiczenia oddechowe są nie tylko skuteczne, ale i bezproblemowe.
Dystrybucja produktów z myślą o klientach
Prowadzona przez nas hurtownia sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego, to miejsce, w którym każdy Klient znajdzie to, czego szuka. Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów w zakresie nie tylko usprawniania fizjoterapeutycznego, jak również ciągłego polepszania swojej kondycji fizycznej, dlatego też w naszej hurtowni, poza samymi trenażerami, znalazły się również zamienne ustniki, filtry itd.
Szeroki i różnorodny asortyment sprawia, że w naszym sklepie niezbędne urządzenia znajdą zarówno Klienci indywidualni, jak i placówki medyczne. Sprawdź ofertę naszej hurtowni i znajdź to czego potrzebujesz.