Ortezy, usztywniacze i stabilizatory na dłoń i nadgarstek

Staranne wykonanie i doskonała zgodność z anatomią człowieka – tylko najlepsze ortezy nadgarstka posiadają takie cechy. Modele oferowane w SklepMedicast.pl zaliczają się do ścisłej rynkowej czołówki. Produkty tak renomowanych marek jak DonJoy czy Aircast zapewniają wszystkim Klientom znakomite warunki do rekonwalescencji oraz ochrony miejsc wrażliwych na urazy, a dłoń z pewnością się do nich zalicza. Wyroby, jakie wchodzą w skład naszej oferty zostały docenione nie tylko przez pacjentów po urazach, ale również przez osoby aktywne.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Rozwiązania, które prezentujemy i polecamy, są na co dzień wykorzystywane między innymi przez sportowców – piłkarzy, tenisistów, w tym zawodowców. Stabilizatory nadgarstka mogą być używane bez względu na to, czy sportowiec musi pauzować po kontuzji, czy też nie. Czasami po rozwiązania tego rodzaju sięga się profilaktycznie, aby zapobiegać ewentualnym urazom w miejscach o strategicznym znaczeniu z punktu widzenia uprawianej zawodowo dyscypliny. Opcji zastosowań dla tych akcesoriów jest wiele.

Skuteczne stabilizatory nadgarstka pomogą dłoniom

Mamy pewność, że przekazujemy w Państwa ręce usztywniacze na nadgarstek spełniające wszelkie wymogi w zakresie anatomicznym i medycznym. Chcemy podkreślić, że są to wyroby powstałe w oparciu o doświadczenia ortopedii i fizjoterapii, więc mogą mieć wyłącznie pozytywny wpływ na ciało człowieka. Dłoń jest bardzo ważna nie tylko z punktu widzenia sportu, ale codziennego działania na różnych odcinkach. To normalne, że dla dłoni jesteśmy gotowi zrobić wiele, jeśli zajdzie taka medyczna konieczność.

Lekkie i wytrzymałe ortezy nadgarstka pozwalają skutecznie niwelować dolegliwości bólowe oraz przyspieszać regenerację uszkodzonych kości, ścięgien lub mięśni. Tym samym dłoń może w relatywnie szybkim tempie wracać do optymalnej sprawności, jeżeli doszło do urazu, który pozbawił ją dotychczasowej funkcjonalności. Stosowanie ortez powinno być rzecz jasna konsultowane ze specjalistą, który wskaże optymalny model. Z pewnością da się go znaleźć w naszej szerokiej ofercie.

Optymalne usztywniacze na nadgarstek czekają

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Medicast, który niezmiennie nadąża za światowymi trendami i przedstawia rozwiązania wysokiej klasy. Renoma producentów i sprawna dystrybucja połączona z najlepszymi standardami w zakresie obsługi Klientów – oto recepta na nasze sukcesy, jakie odnosimy od 1994 roku. Naszymi ortezami posługują się pacjenci czołowych lekarzy specjalizacji ortopedycznej i chirurgicznej, jak też profesjonalni sportowcy o ustalonej pozycji.