Opaski i ortezy na przedramię i łokieć

Urazy kończyn górnych mogą stanowić poważny problem i generować rozmaite przeszkody w codziennym funkcjonowaniu. Ortezy na ramię jakie znalazły się w szerokim asortymencie SklepMedicast.pl zaliczają się do produktów najwyższe jakości, rekomendowanych zarówno przez lekarzy, jak też specjalistów z dziedziny rehabilitacji czy fizjoterapii. Nasze portfolio ofertowe bazuje na wyrobach renomowanych marek – DonJoy oraz Comfortia. Specjalnie zaprojektowane ortezy stawu barkowego są uznawane za wyjątkowo skuteczne w leczeniu złamań i wszelkich urazów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Staramy się, aby w naszym asortymencie nigdy nie brakowało rozwiązań przystosowanych do różnych potrzeb nabywców, ale także ich możliwości finansowych. Dlatego bez trudu znajdą Państwo u nas budżetowe, jak też hi-endowe modele ortez. Wszystkie jednak wykazują się efektywnością i spełniają wszelkie normy stawiane wyrobom tego rodzaju. Elastyczne opaski okazują się przydatne w leczeniu drobnych urazów, są również znakomite dla sportowców, chcących ochronić narażone na kontuzje partie ciała.

Kiedy niezbędne są ortezy łokcia

Każdy z oferowanych produktów nie tylko spełnia zadania medyczne, które w naturalny sposób są przed nimi stawiane. Producenci mają na względzie również komfort i ogólną wygodę codziennego użytkowania. Wszak ortezę trzeba nosić przez większą część doby lub nie zdejmować jej praktycznie wcale – dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów można być pewnym o to, że nie wystąpią żadne problemy związane z korzystaniem z tych wyrobów. Łagodne dla skóry i oddychające tworzywa mogą to zagwarantować.
Częścią ręki bardzo narażoną na kontuzje jest łokieć. W ofercie Medicast znalazły się znakomite ortezy łokcia, które chronią go i umożliwiają skuteczną rekonwalescencję na przykład po złamaniu. Z punktu widzenia ortopedii poważne uszkodzenia łokci należą do najtrudniejszych przypadków, wymagających odpowiedniego podejścia i nierzadko daleko idącej rekonstrukcji chirurgicznej. Stabilizatory części łokciowej pozwalają na zrastanie się kości, a ich noszenie wymaga nierzadko długiego czasu – wynika to ze specyfiki urazów w tym miejscu.

Niedrogie stabilizatory zawsze w Medicast

Jesteśmy przekonani, że zarówno nasze ortezy na ramię, jak też wszystkie inne wyroby polecane w tej kategorii spełnią oczekiwania pacjentów, ale także specjalistów zajmujących się leczniczym usprawnianiem. Przypominamy, że w przypadku tego rodzaju opatrunków można ubiegać się o refundację kosztów kupna z Narodowego Funduszu Zdrowia – informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie. Bez względu na to, czy potrzebne są ortezy stawu barkowego czy znacznie prostsze elastyczne opaski – u nas da się je kupić w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.